Нам 30 років!

Шановні відвідувачі сайту! 1січня наш ліцей відзначив 30-річний ювілей! Історія створення навчального закладу починається з 1 січня 1991 року утворенням Великобілозерського середнього професійно-технічного училища. У 1993 році заклад було перейменовано на професійно-технічне училище № 62. З 2004 року училище реорганізовано у Великобілозерський професійний аграрний ліцей, а з 20.05.2010 року – у Державний навчальний заклад “Великобілозерський професійний аграрний ліцей”.

Загальна площа території нашого ліцею – 3, 1062 га. Приміщення ліцею розраховані на проектну потужність 420 учнів, але на сьогодні наш контингент становить 127 учнів.

Висловлюємо слова подяки кожному працівнику ліцею за сумлінну працю у підготовці кваліфікованих робітників, за виховання учнів, які вступають у доросле життя. Нехай і надалі Ваш професіоналізм, самовідданість і творча енергія будуть запорукою нових значних успіхів у нашій важливій справі. Бажаємо всім нам міцного здоров`я, щастя, добра, терпіння, мужності, натхненної праці та нових життєвих і професійних здобутків.

Окремо вітаємо всіх наших випускників, для яких закінчення нашого навчального закладу стало трампліном в доросле життя і побажаємо їм успіхів , процвітання, добробуту і досягнення поставлених цілей.

Пропонуємо Вашій увазі архівні фото ліцею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх