Участь у проєкті «Споживай! Розумій! Впливай!: медіаграмотність та соціокультурна комунікація в епоху інфодемії»

З 28 листопада 2020 року до 23 січня 2021 року викладач української мови Візнюк Інна Валеріївна та викладач англійської мови Краснікова Ольга Іванівна брали участь у проєкті «Споживай! Розумій! Впливай!: медіаграмотність та соціокультурна комунікація в епоху інфодемії», який виконується IREX (Рада наукових досліджень та обмінів) за підтримки Посольств Великої Британії та США, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.

Проєкт проводила команда викладачів кафедри української літератури філологічного факультету Запорізького національного університету. Створені ними інтерактивні ігри («9 кіл інформаційного пекла», «комашина тарзанка», «поле стереотипів») та тренінги допомагають розвивати навички критичного мислення та інфомедійних компетенцій. Викладачами були здобуті нові знання про засоби маніпуляції в різних формах інформаційного контенту, стратегії розпізнавання неправдивої інформації; сформована опірність до фейків та вироблено механізми захисту і безпеки в мережі.

Окрім цього на проєкті мали місце не лише корисна інформація та активна робота, а й дружня атмосфера та гарний настрій.

Зміст проведених заходів дає підставу говорити про подальшу реалізацію принципів інфомедійної грамотності та навичок нетоксичної комунікації в професійній діяльності наших викладачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх