Історична довідка

Історична довідка про навчальний заклад

   ДНЗ “Великобілозерський професійний аграрний ліцей” є державним професійним навчально-виховним закладом, який входить до системи освіти, забезпечує реалізацію потреб людини у здобутті професійної освіти, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до її інтересів, здібностей, стану здоров’я та соціального замовлення суспільства чи держави. Ліцей знаходиться за адресою: 71400 село Велика Білозерка (частина І села), Запорізької області, вулиця Миру 2-А

   Історія створення професійно-технічного училища № 62 починається з 1 січня 1991 року. Наказом Міністерства народної освіти УРСР №217 від 19.10.1990 року Великобілозерське спеціальне профтехучилище реорганізовано у професійно-технічне училище сільськогосподарського профілю. У 1993 році згідно наказу управління освіти Запорізької обласної державної адміністрації №164 від 18.11.1993 року середнє професійно-технічне училище села Велика Білозерка перейменовано у професійно-технічне училище №62. У 2001 році згідно наказу управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації №136 від 07.09.2001 року з метою задоволення потреб у робітничих кадрах підприємств, організацій, установ К-Дніпровського району у м.Кам’янка-Дніпровська відкрито відділення ПТУ-62. Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №510 від 22.06.2004 року “Про вдосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області” професійно-технічне училище №62 реорганізовано у Великобілозерський професійний аграрний ліцей.

   Великобілозерський професійний аграрний ліцей є закладом другого атестаційного рівня. Ліцей являється загальнодержавною формою власності, підпорядковане Міністерству освіти і науки України. Профіль – сільськогосподарський.

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх