Останній дзвоник

Всіх учнів, випускників та працівників ліцею вітаємо з закінченням навчального року. Цей рік був цікавим, але закінчився нетрадиційно, тому і привітання нетрадиційне – дистанційне.

Учнів І та ІІ курсу вітаємо з переходом на наступні курси та нагороджуємо грамотами за вагомий внесок у нвчально-виховний процес та активну участь у громадському житті ліцею: Науменка Владислава (21-ЗВ), Черненка Олексія (21-ЗВ), Лагоду Ростислава (21-ЗВ) Бойко Марину (22-К), Зуб Альону (22-К), Крижко Анастасію (22-К), Ростовцеву Анастасію (22-К), Желєзняк Дар’ю (12-К), Кононову Олену (12-К), Кудінову Анну (12-К), Радченка Сергія (11-ТВ), Рубана Євгена (11-ТВ). Грамоти можна забрати в навчальному закладі.

Окремі рядки привітання для наших випускників. Вітаємо Вас з Випускним і хочемо побажати легкого і цікавого шляху в доросле життя! Тепер ви маєте право робити те, чого вам хочеться, і прагнути своїх поставлених цілей. Нехай удача вам допомагає реалізувати свої вміння і досягати незвіданих далей. Бажаємо знайти себе в професії і свій маленький затишний куточок у житті. Зустрічайте кожен ранок із посмішкою і не втрачайте позитивного настрою. Для вас педколектив підготував це прощальне відео

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх